صالح مختاری هستم،‌ مدیرعامل شرکت سامانه گستران روز با بیش از ۱۶ سال سابقه مدیریت در حوزه IT لیسانس کامپیوتر سخت افزار، MBA با گرایش مارکتینگ و DBA با گرایش رهبری از دوران کودکی ۳ یار وفادار داشتم،‌ کتاب، کامپیوتر و سه تار علاقمند به موسیقی، شعر، عرفان،‌ فلسفه، روانشناسی. در سالهای ۱۳۸۰ و ۱۳۸۱ در کلاسهای آواز مرحوم دکتر حسین عمومی استاد توانمند مکتب آوازی اصفهان که حاضر بودم جدای از بحث آواز و جواب آواز با ساز با مبحث زیبایی به نام برند شخصی آشنا شدم. جایی که استاد عزیزمان به هنرمندان به نام کنونی این مرز و بوم علاوه بر درس آواز، می گفت چطور لباس بپوشند،  چطور در بین جمع حاضر شوند، چطور حرف بزنند، در حین خواندن چهره شان چطور باشد، با چه کسانی نشست و برخواست کنند، در میهمانی ها چقدر بخورند و بنوشند و در کجای مجلس قرار گیرند. کجا بخوانند، کجا نخوانند، چقدر بخوانند که مخاطب خسته نشود و ….

از آن زمان عاشق موضوع پرسنال برند شدم. اما جایی که بتوانم آنرا به صورت علمی بیاموزم پیدا نکردم.به تناسب کارم دوره های تخصصی دیجیتال مارکتینگ را دنبال کرده و واحد طراحی سایت و سئو و دیجیتال مارکتینگ را در شرکت خود راه اندازی کردم.بعد از شرکت در دوره رهبری مدرسه کسب و کار ماهان و شاگردی بزرگان عرصه برندینگ و پرسنال برندینگ و همچنین آشنا شدن با مباحث اصول خود رهبری، استراتژی،‌ روان شناسی، اصالت، قدرت، نفوذ، الهام بخشی، کار تیمی، رهبری سازمان،  اصول حرفه ای گری متوجه نزدیکی و هم پوشانی بسیار زیاد پرسنال برندینگ با رهبری شدم.پس از آن شروع به نوشتن کتابی در زمینه پرسنال برندینگ برای رهبران کسب و کار کردم. که انشاله تا انتهای سال چاپ خواهد شد.در حوزه روانشناسی آثار روانشناسان بزرگی مانند کارل گوستاو یونگ، اروین یالوم، جفری یانگ، استوین هیز، راس هریس  و مارتین سلیگمن را مطالعه کرده ام.

دوره کوچینگ را در آکادمی کوچینگ فارسی زبانان گذرانده و سطح ۱ و ۲ را به پایان رسانده و در تلاش برای گرفتن مدرک PCC‌ از ICF‌ هستم.در حال حاضر علاوه بر مدیریت شرکت سامانه گستران روز،‌ هم بنیان گذاری پلتفرم آموزش آنلاین مدیران خلاق ، مدرس و کوچ دوره های رهبری موسسه ماهان هستم.در رزومه کوچینگ من اکثر مراجعان از رهبران کسب و کار و مدیران توانمند می باشند.

ساختار انتخابی من برای دوره های پرسنال برند به سه بخش تقسیم می گردد.

  • نگاه به درون
  • نگاه به بیرون
  • تبلیغات

تحصیلات

لیسانس کامپیوتر سخت افزار

مدیریت MBA  گرایش استراتژی بازاریابی

DBA  گرایش leadership

سطح دو کوچینگ

فعالیت های حرفه ای